Tworzymy nową jakość w branży Wentylacji, klimatyzacji
i chłodnictwa

58/728-42-09 biuro@algor.gda.pl

Lista inwestycji Wykonane przez nas roboty

2017

1. Galeria Copernicus w Toruniu – lokal Lacncerto – wentylacja i klimatyzacja.
2. Galeria Klif – lokal Gatta – wentylacja i klimatyzacja.
3. Galeria Klif- lokal Bohobocco – wentylacja i klimatyzacja.
4. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarka w Giżycku – dostawa i montaż instalacji chłodniczej wraz z automatyką dla COOL Daria Kalinowska.
5. Archiwum Gdańsk ul. Partyzantów 24 – wykonanie wentylacji.
6. Budynek maszyn rolniczych oraz biura w Potęgowie- wykonanie wentylacji.
7. Budynek Stary Browar – wykonanie wentylacji w apartamentach dla firmy IRS ROYAL.
8. VAN DER BLOCKE w Lublewie- montaż, dostawa urządzeń i wykonanie wentylacji.
9. ROBYG Construction Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie wentylacji na osiedlu w Gdańsku, Jabłoniowa – ETAP I i II 2015r.
10. Hala Flavourtec Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie wentylacji dla P.B Ekoinbud Sp. z o.o.
11. ZK- Opakowania w Załężu- wykonanie klimatyzacji dla Zakładu Usług Budowlanych KREFTA.
12. Piekarnia w Pelplinie- kompleksowe wykonanie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa – Inwestor LOGISTYK.
13. Hala w Nielbarku- kompleksowe wykonanie wentylacji – Inwestor LUT GENS.
14. ROBYG Construction Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie wentylacji osiedle w Gdańsku ul. Jabłoniowa – III ETAP 2016r.
15. Hala Łomna pod Warszawą – kompleksowe wykonanie wentylacji i klimatyzacji – Inwestor BB Investment Poland.
16. Hala ADIDT - Wykonanie wentylacji i klimatyzacji w hali produkcyjno-magazynowej w Węgrowie dla firmy ADIDT Sp. z o.o."
17. RETAIL PARK - Wykonanie wentylacji i klimatyzacji wraz z uruchomieniem dla Centrum handlowo-usługowego, Wykonanie automatyki dla Piotra i Pawła wraz z rozdzielnia RWz wyposażeniem, sterowaniem i odczytem.
18. ROBYG Construction Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie wentylacji na osiedlu w Gdańsku, Jabłoniowa – ETAP IV, V, VI.
19. Urząd miasta w Kartuzach- dostawa i montaż klimatyzacji.
20. ROBYG Constraction Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie wentylacji na osiedlu w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej ETAP VII.
21. Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji w obiekcie Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku dla firmy CREON Sp. z o.o.
22. Hala produkcyjna wraz z częścią magazynową i budynkiem socjalno-biurowym w Bolesławcu dla firmy FAVORITE GIFTS PRINT EUROPE SP. Z O.O.
23. Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w budynku przedszkolnym zlokalizowanym w Gdyni przy ul. W. Kwiatkowskiej dla firmy HOSSA S.A – INWESTOR MIASTO GDYNIA.
24. Przebudowa budynku usługowo-biurowego – wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla firmy INPRO S.A.
25. Kompleksowe wykonanie wentylacji w ramach „ Budowy krytej pływalni przy ul. Smoleńskiej w Gdańsku -Orunia” dla firmy „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.
26. Wykonanie klimatyzacji w apartamentach na osiedlu „NEPTUN PARK” w Gdańsku.
27. ROBYG Constraction Sp. z o.o. - – kompleksowe wykonanie wentylacji na osiedlu w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej ETAP VIII.
28. Wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji w ramach Przebudowy Budynku Biurowego dla firmy FLEXTRONICS w Tczewie.
29. Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji w obiekcie RIDA w Gdańsku przy ul. Rajskiej/Heweliusza dla firmy CREON.

2018

30. Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji na osiedlu mieszkaniowym „Kwartał Uniwersytecki” dla firmy INPRO S.A.
31. Wykonanie wentylacji wraz z instalacją detekcji, okablowania, automatyki w ramach budynku mieszkalno-usługowego SCENA APARTAMENTY w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego dla firmy EURO STYL Constraction Sp. z o.o.
32. Wykonanie wentylacji dla budynku mieszkalnego przy ul. Macierzy Szkolnej w Gdańsku dla firmy EURO STYL Constraction Sp. z o.o.
33. ROBYG Constraction Sp. z o.o. - – kompleksowe wykonanie wentylacji na osiedlu w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej ETAP IX i X.
34. ANC System – wykonanie instalacji wentylacji na Hali OXIMO w Łężycach.
35. NIEMANN POLSKA Sp. z o.o. – wykonanie kompleksowej instalacji wentylacji i klimatyzacji na Hali w Rekcinie – Pruszcz Gdański.
36. Flavourtec Sp. z o.o. – wykonanie kompleksowej instalacji wentylacji i klimatyzacji na Hali w Kokoszkach przy ul. Geodetów.
37. INPRO S.A – wykonanie instalacji mechanicznej wyciągowej mieszkań, garażu, pom. Technicznych, klatek, korytarzy wraz z detekcją CO i LPG w garażu, instalacja wentylacji oddymiającej garażu na osiedlu mieszkaniowym AZYMUT ul. Strzelców Gdynia – budynki E i F.
38. ARIGA Sp. z o.o. – wykonanie instalacji mechanicznej dla budynku wielorodzinnego przy ul. Świętego Brata Alberta 87 w Gdańsku.
39. INPRO S.A - wykonanie instalacji mechanicznej wyciągowej mieszkań na osiedlu mieszkaniowym KWARTAŁ UNIWERSYTECKI 3, ul. Szczecińska, Gdańsk.
40. DEKPOL S.A – montaż i uruchomienie kompletnych wewnętrznych instalacji wod-kan, co i wentylacji mechanicznej w ramach inwestycji „Rozbudowa i przebudowa obiektu handlowego LEROY MERLIN RUMIA:
41. ROBYG Constraction Sp. z o.o. - – kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji wraz z detekcją CO i LPG w garażu, instalacja wentylacji oddymiającej garażu na osiedlu w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej budynek N1.
42. ROBYG Constraction Sp. z o.o. – kompleksowe wykonanie instalacji mechanicznej wyciągowej mieszkań, garażu, pom. Technicznych, klatek, korytarzy wraz z detekcją CO i LPG w garażu, instalacja wentylacji oddymiającej garażu na osiedlu mieszkaniowym ZAJEZDNIA WRZESZCZ w Gdańsku.

Zapisano!